по телефону:
+380950841106
+380960841106

по e-mail:
info@bezkordoniv.com.ua
по skype:
bez_kordoniv
bezkordoniv1

Візи

Візовий Центр «Без Кордонів» пропонує Вам допомогу в отриманні:

 • шенген візи;visa
 • візи в США;
 • візи в Канаду;
 • візи в Англію;
 • візи в Австралію;
 • візи в країни Центральної та Східної Азії.

Протягом всього часу роботи візового центру, ми забезпечуємо найвищі показники позитивних рішень в Західному Регіоні щодо отримання віз. В 2014 році показник позитивних рішень в отриманні віз для Клієнтів, які зверталися до нас, щомісячно становить в межах 95%-98%! 

Навіть в рідкісних випадках відмови Консульств в наданні віз для Клієнтів, ми завжди повертаємо Клієнтам кошти за послуги візового центру, або, за власні кошти здійснюємо
повторну подачу Клієнтів на отримання візи.   

Саме тому з кожним місяцем за послугами нашого візового центру звертається все більше і більше Клієнтів, а ми для зручності Клієнтів пропонуємо їм такі додаткові послуги, як допомога в оформленні закордонних паспортів, працевлаштування за кордоном, навчання за кордоном, відпочинок за кордоном, кредити на послуги візового центру, та інші послуги за бажанням Клієнта. 

Для того, щоб Ви могли обрати для себе оптимальну візу, надаємо Вам роз’яснення, щодо кожного типу візи, яку пропонує візовий центр «Без Кордонів»:

 

БІЗНЕС ВІЗА

Бізнес віза видається для бізнесменів, підприємців, та всіх інших осіб, що відвідують іншу країну для встановлення комерційних та торгівельних стосунків, ведення бізнесу, ділових зустрічей, семінарів по обміну досвіду, тощо.

Це найбільш популярний та найбільш масовий тип візи станом на сьогодні в Україні

 

 

 

 

РОБОЧА ВІЗ​А

Робоча віза призначається для громадян з метою працевлаштування в іншій країні. Зазвичай термін такої візи є більшим, ніж терміни по інших видах віз, через що вона також є однією з найбільш популярних.   

 

 

 

 

 

ШОПІНГ ВІЗА

Шопінг віза — це віза для здійснення закупівель не комерційного, а приватного характеру. Перевагою цієї візи є те, що для неї не потрібно мати запрошення з іншої країни.

Найбільш популярною на сьогодні є шопінг-віза Польщі, однак недолік даної візи є те, що вона видається перший раз тільки на дуже короткий термін (до 10 днів), і тільки якщо Ви використаєте дану візу, то вже наступну ШОПІНГ-ВІЗУ зможете отримати на значно довгий термін (від 180 до 360 днів).

 

 

ТУРИСТИЧНА ВІЗА

Туристична віза видається для подорожуючи за кордон з метою відпочинку та туризму.

Перевагою даного типу візи є те, що висока ймовірність її отримання, але недоліком даної візи є її короткий термін через обмеженість у часі подорожі.

 

 

 

 

ТРАНЗИТНА ВІЗА

Транзитна віза видається на дуже короткий термін (від 1 до 5 днів) для проїзду територією країни, що видала транзитну візу, коли Ви направляєтеся в іншу(третю) країну  

 

 

 

 

 

 

ІММІГРАЦІЙНА ВІЗА

Імміграційна віза видається особам, що мають намір офіційно іммігрувати до іншої країни. Зазвичай видається для одноразового в'їзду, бо особа-одержувач цієї візи згодом має отримати дозвіл на постійне прожиття, яке в свою чергу не має вже обмежень щодо кількості в'їздів-виїздів.

 

 

 

 

СТУДЕНТСЬКА ВІЗА

Студентська віза видається для осіб, що приїхали чи мають намір приїхати до іншої країни на навчання

 

 

 

 

 

 

 

ВІЗА ДЛЯ ВОЗ’ЄДНАННЯ РОДИНИ

Віза для воз'єднання родини видається чоловіку/дружині громадянина іншої країни, з метою об’єднання сім’ї

 

 

 

 

 

ВІЗА ДЛЯ УКЛАДАННЯ ШЛЮБУ

Віза для укладення шлюбу видається на обмежений період до запланованого укладання шлюбу, видача обґрунтовується доказами стосунків з громадянином іншої країни.

 

 

 

 

 

Отримати онлайн консультацію
по телефону:
+380950841106
+380960841106

по e-mail:
info@bezkordoniv.com.ua
по skype:
bez_kordoniv
bezkordoniv1
 • 9
 • 8
 • %
позитивних рішень по візам
 • 3
 • 0
 • 0
віз ми видаємо кожного місяця
 • 8
 • 0
осіб ми працевлаштовуємо в місяць
ПРОПОНУЄМО ТЕРМІНОВУ РЕЄСТРАЦІЮ ДЛЯ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ НА ВІЗУ
ПРОПОНУЄМО ГАРАНТОВАНИЙ ВИЇЗД В АНГЛІЮ