по телефону:
+380950841106
+380960841106

по e-mail:
info@bezkordoniv.com.ua
по skype:
bez_kordoniv
bezkordoniv1

Робота в США

Робота в США є мрією більшості людей, що шукають роботу за кордоном.

І насправді, в Сполучених Штатах є один з найвищих в світі рівень оплати праці в поєднанні з постійною наявністю великого вибору видів робіт.

Але якщо Ви хочете працювати в США, то Вам потрібно вибирати один з наступних способів працевлаштування:

 - або витратити на оформлення робочої візи декілька тисяч доларів;

-  або мати дипломи та навики висококваліфікованого спеціаліста в окремих рідкісних галузях праці, по яким є дефіцит на ринку праці США (звичайно з добрим рівнем знання англійської мови);

-  або працювати в США нелегально на постійній основі, чекаючи першої ліпшої можливості легалізуватися, шляхом, або вироблення документів на місці (як правило дуже дорого, і не завжди гарантовано), або за допомогою законодавчої амністії для трудових іммігрантів, яка в штатах може відбуватися 1 раз в 10-15 років. 

Також одним з найоптимальніших варіантів спробувати себе в роботі в США, не понісши за це істотних витрат, це оформити туристичну візу, та перебувати і працювати на її основі на території США.

Чим такий варіант вигідний?:

 1. дана віза від недавно надається на 10 років, з правом перебування в США до 6 міс. кожного року;
 2. виготовлення даної візи коштує менше 1 тис. дол. США;
 3. по цій візі Ви можете 6 місяців в році безперервно працювати в США (нелегально), та наступних 6 міс. перебувати на території України. Ітак кожний рік;
 4. цим самим Ви не втрачаєте постійних контактів з родиною та друзями, і за 6 місяців в році маєте можливість заробити для себе та сім’ї на цілий рік і більше;
 5. це надасть Вам можливість спробувати свої сили в США, не понісши при цьому значних затрат коштів;
 6. а якщо Вам робота та життя в США сподобається, то Ви за цей період зможете заробити достатню кількість коштів для того, щоб спробувати себе легалізувати на місці.   

Також для роботи в США функціонують спеціальні міжнародні програми для молоді та студентів, якими можна скористатися без особливих проблем.

Основною такою програмою є програма «WORK AND TRAVEL», яка дозволяє всім студентам України віком до 22 років, і які добре володіють англійською мовою, офіційно влаштовуватися на сезонну роботу в США на період з травня по серпень кожного року, поєднуючи при цьому роботу та літній відпочинок. 

Ще однією можливістю працевлаштуватися в США є робота на круїзних лайнерах. За допомогою візового центру «Без Кордонів» влаштуватися на такі лайнери насправді дуже просто, оскільки що ми є офіційними  партнерами компаній по підбору персоналу на такі лайнери. Основними вимогами для кандидатів на роботу є:

- рівень володіння англійською;

- вік до 35 років (для окремих професій може бути до 45 років),

- та добрий фізичний стан здоров’я.

Всю решта робіт по працевлаштуванню на лайнери ми здійснимо за Вас самостійно. 

Рівень оплати праці на кораблях є від 800 USD 3000 USD, в залежності від виду здійснення робіт та Вашої кваліфікації.

Крім того, під час круїзних подорожей лайнера, Ви за декілька місяців можете побачити багато країн світу та поєднати роботу і відпочинок.

А головне, якщо Ви себе добре зарекомендуєте при виконанні обов’язків на кораблі, то є висока ймовірність, що Вам кадрові агенції-партнери лайнерів, можуть запропонувати подальшу роботу в туристичному бізнесі в США або інших розвинутих країнах світу!  

 

 

Отримати онлайн консультацію
по телефону:
+380950841106
+380960841106

по e-mail:
info@bezkordoniv.com.ua
по skype:
bez_kordoniv
bezkordoniv1
 • 9
 • 8
 • %
позитивних рішень по візам
 • 3
 • 0
 • 0
віз ми видаємо кожного місяця
 • 8
 • 0
осіб ми працевлаштовуємо в місяць
ПРОПОНУЄМО ТЕРМІНОВУ РЕЄСТРАЦІЮ ДЛЯ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ НА ВІЗУ
ПРОПОНУЄМО ГАРАНТОВАНИЙ ВИЇЗД В АНГЛІЮ