по телефону:
+380950841106
+380960841106

по e-mail:
info@bezkordoniv.com.ua
по skype:
bez_kordoniv
bezkordoniv1

Робота в Польщі

Це найпростіший, найшвидший та найдешевший спосіб знайти роботу за кордоном. Перевагою роботи в Польщі є найнижча вартість вакансій (від 600грн  до 1 000 грн), та близька подібність української та польської мов, що дозволить швидко адаптуватися до проблеми мовного бар’єру.  Перелік вакансій в Польщі також завжди є найбільшим, тому якщо Ви вже маєте візу, то як правило, вже навіть через 2-3 дні можете розпочати роботу в Польщі.

Важливо, що в Польщі також найбільший відсоток саме офіційного працевлаштування серед трудових мігрантів, тому у Вас в цій країні будуть найвищі шанси влаштуватися на роботу абсолютно офіційно.

Недоліками роботи в Польщі можна назвати нижчий рівень оплати праці, в порівнянні з країнами Західної та Північної Європи. Зарплати в середньому становлять від 600 до 1000 USD, хоча є звісно і певні види робіт, де можна заробляти і до 1500 USD, та навіть більше, але для цього вже потрібно мати або спеціальний рівень кваліфікації (наприклад: зварники, водії, будівельники) або працювати понаднормово, наприклад в сільському господарстві, чи на заводах..

Робота в Польщі, це  самий оптимальний варіант для тих людей, які хочуть спробувати себе в роботі за кордоном при мінімальних інвестиціях в таку спробу, набути досвіду, заробити достатній капітал для майбутнього виїзду та працевлаштування в інші Західні країни Європи або США/Канаду, чи країни Скандинавії.

Також робота в Польщі це оптимальний варіант для людей, які не можуть залишити надовго свої родини в Україні, і мають змогу їздити на роботу тільки сезонно на 1/2/3 місяці.

 

 

 

 

 

Отримати онлайн консультацію
по телефону:
+380950841106
+380960841106

по e-mail:
info@bezkordoniv.com.ua
по skype:
bez_kordoniv
bezkordoniv1
  • 9
  • 8
  • %
позитивних рішень по візам
  • 3
  • 0
  • 0
віз ми видаємо кожного місяця
  • 8
  • 0
осіб ми працевлаштовуємо в місяць
ПРОПОНУЄМО ТЕРМІНОВУ РЕЄСТРАЦІЮ ДЛЯ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ НА ВІЗУ
ПРОПОНУЄМО ГАРАНТОВАНИЙ ВИЇЗД В АНГЛІЮ