по телефону:
+380950841106
+380960841106

по e-mail:
info@bezkordoniv.com.ua
по skype:
bez_kordoniv
bezkordoniv1

Робота в Чехії

Дозволить вам просто і швидко отримати роботу з гідною зарплатнею за кордоном. Перевагою працевлаштування в цій країні є її близьке розташування до батьківщини – спільні кордони з Україною та великий ринок праці з широким вибором доступних вакансій. Таким чином ви не будете надовго відірвані від сім’ї та близьких і не будете переживати на рахунок перебування в чужій для вас країні. Також тут є можливість вигідних сезонних заробітків.

На роботу в Чехії можуть влаштуватися не тільки висококваліфіковані працівники, але й особи без відповідного досвіду роботи. Перелік вакансій з кожним роком збільшується, якщо у вас уже є відкрита віза, тоді проблем з працевлаштуванням не виникне зовсім. Розпочати працю можна максимум через три дні після прибуття.

Важливо зазначити й те, що в Чехії доволі серйозно ставляться до правової захищеності робочого класу та трудових мігрантів. Саме тому тут дуже високий рівень офіційного працевлаштування. У Празі чи в інших містах країни на вас чекає офіційна робота з усіма благами і відповідними перспективами. Якщо ви цього забажаєте, тоді у вас будуть усі шанси отримати постійне робоче місце абсолютно легально. Так не прийдеться переживати про можливе виникнення проблем із органами місцевої влади та самим законом Чеської держави, або несправедливого звільнення.

Все ж в цій країні є свої нюанси. В Чехії спостерігається стабільна тенденція нижчої заробітної плати у порівнянні з країнами Півночі та Заходу ЄС. Оплата праці некваліфікованого працівника коливається в межах 600-850 USD. Спеціалісти своєї галузі отримують від 1000 USD. Максимальна сума на яку можуть розраховувати професіонали складатиме 1500 USD. Щоправда завжди є варіанти як заробити побільше грошей, але тут вам знадобиться високий рівень кваліфікації та навики здобуті великим досвідом. Також можна працювати понаднормово там де потрібен тяжкий фізичний труд, наприклад на заводі.

Робота в Чехії залишається одним із самих оптимальних і доступних варіантів спроби хорошого працевлаштування за кордоном. Така спроба не потребує значних зусиль, затрати часу чи великих фінансових інвестицій. Всього в 375 євро обходиться дана затія. В ціну входить вартість самої вакансії, візи і затрати на переїзд до місця праці. При мінімальних інвестиціях у вас відкриваються чудові перспективи набути досвіду, і накопичування вільного капіталу. В майбутньому при бажанні можна попробувати свої сили в іншій країні Європейського Союзу, або в Сполучених Штатах Америки, використавши Чехію як відправну точку.

 

 

Отримати онлайн консультацію
по телефону:
+380950841106
+380960841106

по e-mail:
info@bezkordoniv.com.ua
по skype:
bez_kordoniv
bezkordoniv1
  • 9
  • 8
  • %
позитивних рішень по візам
  • 3
  • 0
  • 0
віз ми видаємо кожного місяця
  • 8
  • 0
осіб ми працевлаштовуємо в місяць
ПРОПОНУЄМО ТЕРМІНОВУ РЕЄСТРАЦІЮ ДЛЯ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ НА ВІЗУ
ПРОПОНУЄМО ГАРАНТОВАНИЙ ВИЇЗД В АНГЛІЮ