по телефону:
+380950841106
+380960841106

по e-mail:
info@bezkordoniv.com.ua
по skype:
bez_kordoniv
bezkordoniv1

Типи Не Іміграційних Віз

1761

Транзитна віза (C1) – це неімміграційна віза, яка потрібна усім відвідувачам, що перетинають кордон Сполучених Штатів транзитом. 29 діб – це максимальний термін, на який може бути надана віза цього типу.

ТИПИ НЕІММІГРАЦІЙНИХ ВІЗ

Консульський Відділ Посольства США в Україні видає наступні типи неімміграційних віз відповідно до мети подорожі заявника:

Транзитна віза (C1) – це неімміграційна віза, яка потрібна усім відвідувачам, що перетинають кордон Сполучених Штатів транзитом. 29 діб – це максимальний термін, на який може бути надана віза цього типу.

Візи тимчасових працівників (H,L,TN/TD) – це неімміграційна робоча віза. Ця категорія віз надається особам, які вирушають до США з метою тимчасового працевлаштування. Наявність запрошення на роботу є обов’язковою вимогою для даного типу віз.

Візи релігійних працівників (R) – призначена для релігійних служителів та штатних релігійних працівників. Особи, які звертаються по візу типу R1, повинні відповідати багатьом вимогам, одна з яких – членство в релігійній конфесії протягом останніх 2-х років.

Візи для журналістів (І) – це неімміграційна категорія віз, яка надається працівникам засобів масової інформації: репортерам, знімальним бригадам, режисерам відеомонтажу і т.д. Діяльність згаданих представників ЗМІ повинна мати особливо важливе значення для функціонування закордонних ЗМІ.

Візи для хатніх робітників – це неімміграційна категорія віз, яка надається особистим чи хатнім робітникам, що супроводжують працівників, котрі вирушають або перебувають у США та мають неімміграційний статус.

Візи для учасників програм обміну (J1, J2) налічують 15 категорій. До програм освітніх та культурних обмінів належать наступні: програма догляду за дітьми (Au pair and EduCare), програма вожатих у таборах (Camp Counselor), літня програма студентського обміну (Summer Work and Travel), програма стажування (Intern), програма для учнів середніх шкіл (Secondary school student) та багато інших.

Візи для дипломатів та урядовців (A, G) надаються відповідно до мети їхнього візиту до США. Працівники державних органів, які кваліфікуються на цю категорію віз, мають ряд значних переваг, а саме: попередній запис на співбесіду відсутній, консульський збір не сплачується заздалегідь.

Візи для членів екіпажів – це неімміграційні візи категорії C1 / D, котрі призначені для членів авіаційного екіпажу, які працюють на літаку, що виконує міжнародні рейси до США та назад, чи членів екіпажу судна, яке заходитиме до порту в США.

Туристичні візи категорії B1/B2 надаються особам, які вирушають до США на тимчасове перебування у справах бізнесу (B1), відпочинку, чи на лікування (B2). Тим, хто вирушає до Сполучених Штатів за гостьовою чи бізнес візою, працювати не дозволяється.

Візи категорії О1, О2, Р1, Р2, Р3 призначені для спортсменів, артистів, працівників розважальної сфери та членів їхніх сімей. Цей тип віз надається особам, які володіють визначними здібностями у галузях науки, мистецтва, освіти, бізнесу та спорту, або досягли вагомих результатів у сферах кіномистецтва та телебачення, і вирушають до США, щоб продовжити працювати в тій сфері, в якій вони виявили надзвичайні здібності.

Візи категорії F1 / M1 надаються аплікантам, які бажають навчатися у США. Ця категорія, в свою чергу, поділяється на дві підкатегорії: академічне та неакадемічне (факультативне) навчання. Віза "F" надається для проходження академічного навчання, а віза "M" - для неакадемічного або професійно-технічного навчання.

Окрему категорію віз формують візи для наречених, тобто візи категорії К. Як зрозуміло із самої назви, цей тип віз надається майбутньому чоловікові або майбутній дружині громадянина/громадянки США, щоб виїхати до США з метою укладання шлюбу. Маючи візу К, до США можуть також виїхати неповнолітні діти (віком до 21 року) Вашого майбутнього чоловіка або Вашої майбутньої дружини.

ПП «ПЕРЕХІД» надає консультаційні послуги в отриманні наступних типів віз:
- B1/ B2 – гостьові/бізнес візи;
- К – візи для наречених американських громадян;
- DV Diversity - імміграційні візи Диверсифікаційної Візової Програми, більш відомі під назвою ГРІН КАРД;
- а також деякі інші категорії імміграційних та неімміграційних віз.

НАШІ ПОСЛУГИ включають наступне:

1. Оцінювання шансів претендента із врахуванням суб’єктивних та об’єктивних обставин його справи. На даному етапі надається загальна інформація про візи та рекомендації стосовно дій, які повинні передувати зверненню по візу. Попереднє всебічне оцінювання претендента – це обов’язкова умова перед початком роботи з клієнтом.

2. Рекомендації стосовно пакету документів, необхідних для отримання візи, а саме:
- пакету документів із Сполучених Штатів;
- пакету документів із країни Вашого постійного місця проживання.

Вказівки, стосовно потрібних документів, даються на основі попереднього оцінювання Вашої кандидатури. Кінцевий пакет документів для Консульського Відділу Посольства США формується лише з врахуванням всіх обставин Вашої справи.

3. Підготовка апліканта до проходження співбесіди:
- перевірка і правильна комплектація всього пакету документів для отримання візи;
- заповнення і реєстрація в режимі онлайн обов’язкових анкет DS-160, DS-156 (для тих, кого це стосується);
- інформаційне сприяння щодо процедури запису на співбесіду та оплати консульського збору;
- моделювання вашої співбесіди (можливі запитання та правильні відповіді на них);
- рекомендації стосовно процедури вашої співбесіди (психологічна підготовка, зовнішній вигляд, поведінка і т.д.), з врахуванням ваших даних. 

Отримати онлайн консультацію
по телефону:
+380950841106
+380960841106

по e-mail:
info@bezkordoniv.com.ua
по skype:
bez_kordoniv
bezkordoniv1
  • 9
  • 8
  • %
позитивних рішень по візам
  • 3
  • 0
  • 0
віз ми видаємо кожного місяця
  • 8
  • 0
осіб ми працевлаштовуємо в місяць
ПРОПОНУЄМО ТЕРМІНОВУ РЕЄСТРАЦІЮ ДЛЯ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ НА ВІЗУ
ПРОПОНУЄМО ГАРАНТОВАНИЙ ВИЇЗД В АНГЛІЮ